Про

МультимедиаНова лінійка приладів обліку тепла, води та холоду від SEMPAL

Прилади обліку тепла і води SEMPAL, які були випущені новою лінійкою у 2020 році, характеризуються надійністю, довговічністю і високою точністю роботи. Додаткова перевага – вони мають дуже доступну ціну!

Про особливості нової лінійки приладів обліку тепла, води та холоду від SEMPAL у відео

Вперше прилади обліку – на висоті 6 м, а не в підвалі – проект у River Mall

Кожен наш проект унікальний та цікавий. Досить рідко бувають ідеальні умови для монтажу енергоефективного обладнання – велике сухе приміщення з гарною вентиляційною системою та ідеальним для монтажу станом труб тощо. Тому ми постійно знаходимо нові методи реалізації проектів монтажу або реконструкції.

2020 рік нам запам'ятається одним із найцікавіших проектів у нашій практиці. Ми встановили прилади обліку тепла і холоду в кожному бутіку ТРЦ River Mall – загалом змонтовано понад 450 пристроїв. Самі прилади розташовані на висоті понад 6 метрів, а контроль над ними здійснюється централізовано через загальну систему диспетчеризації. Докладніше дивіться у нашому відео.

Реконструкція старого вузла обліку в одному з будинків Києва

Заміна старих вузлів обліку теплової енергії з електронною системою на нові – досить поширена практика в нашій роботі. Однак, часто ми стикаємося із труднощами. Так, неприємна несподіванка чекала на нас в одному з будинків Києва за адресою вул. Драгоманова, 31, де ми мали провести заміну обладнання. Під час дослідження об’єкту виявилося, що арматура, на яку кріпився старий вузел обліку тепла, дуже застаріла і може не витримати нову.  Тому було прийнято рішення зробити додатковий відвід (петлю).

Докладніше – у нашому відео.

Історія встановлення ІТП в житловому будинку в Черкасах

Тетяна Грінченко, голова ОСББ "Успішне-185", поділилася з нами своєю історією про встановлення індивідуального теплового пункту (ІТП) в житловому будинку в місті Черкаси за вулицею Самійла Кішки, 185. Ніхто не розповість про ефективність використання нашої продукції краще за наших клієнтів, які вже можуть похизуватися своїми заощадженнями на теплоресурсі.

Какой теплосчетчик лучше

Как теплосчетчики SEMPAL позволяют экономить деньги на примере системы дистанционного сбора данных с 600 жилых домов.